Кількість
|
Вартість
|
||
|
М’ясо: основа основ у меню справжніх чоловіків
Є люди, які не вживають продукти тваринного походження. Це їхній свідомий вибір, вартий поваги. Але більшість представників нашого суспільства м’ясо таки полюбляє. Воно є основою не лише української, а й багатьох інших кухонь світу. Всім відомо, що організм активної людини потребує білка, а його джерелом і є м’ясо. Тому його й у будень, і в свято смажать, варять, грилять, коптять. Додають інші інгредієнти, прянощі та спеції до м'яса і таким чином втілюють свіжі ідеї, насолоджуючись новими смаками. Щоб збільшити вибір складових, з якими його можна вдало поєднати, в каталозі NeedSpice є спеції до свинини, приправа для курки й унікальні суміші трав, перців та інших прянощів.
Походження найвідоміших м’ясних страв
Кожна країна має свою візитівку: особливі таксі, вежі, мости чи монументальні будівлі. Так само є страви, які чітко асоціюються з певними регіонами. Борщ – з Україною, смажені каштани – із Францією, хот-доги – зі Сполученими Штатами, каррівурст – з Німеччиною.
Сучасний біфштекс: результат удосконалень і варіацій рецепта норманів та англосаксів
Біфштекс активно готували та з неймовірним апетитом споживали мешканці північної Європи ще у XV ст. (перша згадка про нього дійшла до нас саме з того часу). Цікаво, що їхні сучасники з південних країн були переважно вегетаріанцями та навіть гадки не мали, що можна їсти напівсиру яловичину.
Спочатку біфштекс готували зі шматків, які залишалися після розбирання коров’ячої туші. Потім для смаження на вогні почали спеціально нарізати чималі шматки. За первісним рецептом під час приготування цієї англійської національної страви спеції не додавали: ні солі, ні перцю. Яловичину підвішували на 2 тижні у прохолодному (4-8°С) приміщенні, яке гарно провітрювалося. Потім її смажили на ґратах на інтенсивному вогні, а вже під час подачі зверху посипали прянощами. На біфштекс клали шматочок вершкового масла.
З часом з’явилося багато варіантів рецепта. Якщо є м’ясний магазинчик за рогом, крафтові спеції для м'яса NeedSpice і доступ до рецептів у Мережі, можна починати їх випробовувати на втіху всім представникам сильної статі, які будуть у захваті від ваших біфштексів.
Вірменська кухня: ймовірно, чемпіонка за кількістю м’ясних наїдків
Як піраміди є символом Єгипту, так національна кухня є знаною пам’яткою Вірменії. Особливо всі їй вдячні за страви з м’яса:
- карси хоровац – шашлик із великих шматків, приготований на мангалі;
- хазанов хоровац – шашлик, який готують у казані;
- манти – вірменський аналог пельменів, який готують на пару в спеціальному посуді;
- бастурму – яловичину, яку маринують з часником і прянощами, а потім висушують і подають тонко нарізаною до страв або як самостійну закуску.
Також вірменський святковий стіл неможливо уявити без лавашів, різних видів сирів, зелені й овочів у великих обсягах. Для тих, кому подобається готувати й намагатися відтворити колорит Вірменії у своїх кулінарних творах, обов’язково стане у пригоді продукція NeedSpice:
- спеції до шашлику;
- суміші перців;
- приправа для овочів гриль;
- композиції з духмяних трав;
- спеції до салату.
Найкращий варіант – придбати повний набір наших крафтових спецій і мати необмежений простір для реалізації куховарських проєктів з кухонь різних країн.
NeedSpice: спеції до м’яса, салатів і гарнірів для нових смакових вражень
Курка, баранина, яловичина, дичина, свинина, приготовані за вдалими рецептами, – це, беззаперечно, смачно. Але харчування має бути різноманітним. У раціоні мають бути риба, овочі, фрукти, молочні продукти, крупи, бобові та горіхи. Щоб страви з них щоразу набували особливих смаків, в арсеналі NeedSpice є приправа до риби, різні приправи до супу, морепродуктів, соусів. Прихильникам італійської кухні знадобиться приправа до пасти. Якщо до соусу для неї додати, наприклад, дрібку нашої пряної копченої солі з лимоном або копченої паприки, страва зазнає кардинальних змін і здивує кожного, хто її скуштує.
У цьому й полягає основна місія NeedSpice: дивувати смаками, надихати на наступні звершення та допомагати втілювати найсміливіші кулінарні задуми.